Remont Wojska Polskiego. Otwarcie Spornej i Pankiewicza, zamknięcie Marynarskiej, utrudnienia na Smugowej [MAPA]

W środę, 4 października, otwarte zostaną przejazdy przez ul. Wojska Polskiego ulicami Sporną i Pankiewicza, co powinno ułatwić dojazd na Doły.

Wojska Polskiego w remoncie
Wojska Polskiego w remoncie
12 фотоs
Wojska Polskiego w remoncie
Wojska Polskiego w remoncie
Wojska Polskiego w remoncie
Wojska Polskiego w remoncie
Wojska Polskiego w remoncie
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (12)

Mapa w pełnych rozmiarach znajduje się na w powyższej galerii zdjęć.

Natomiast aby wykonać instalacje, które zasilą w prąd tramwaje kursujące na Doły, konieczne będzie zamknięcie na ok. 2 tygodnie ul. Smugowej. Dojazd do Wydziału Spraw Obywatelskich i Komunikacji UMŁ możliwy będzie od ul. Źródłowej (od ronda Solidarności albo od ul. Wojska Polskiego).

W środę, 4 października, zamknięty zostanie także rejon ul. Wojska Polskiego przy ul. Marynarskiej. Ruch z ul. Organizacji WiN skierowany zostanie przez ul. Głowackiego do ul. Wojska Polskiego i dalej do ul. Źródłowej. Przejazd od ul. Boya-Żeleńskiego do ul. Głowackiego będzie możliwy przez ul. Sucharskiego, która stanie się jednokierunkowa, aby mogły nią kursować również autobusy.

Dobrą wieścią dla kierowców jest udostępnienie nowej relacji przejazdu na skrzyżowaniu ul. Franciszkańskiej z ul. Wojska Polskiego – od ul. Zawiszy w stronę pl. Kościelnego.

 

Projekt pn. "Budowa i przebudowa linii tramwajowej w ulicy Wojska Polskiego na odc. od ul. Franciszkańskiej do ul. Strykowskiej wraz z przebudową układu drogowego i niezbędnej infrastruktury oraz budową połączenia tramwajowego wzdłuż ul. Strykowskiej z przystankiem ŁKA Łódź-Marysin" realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-RPLD.03.01.02-10-0008/17-00 zawartej w dniu 10 lipca 2018 roku.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ