Santander Letnie Brzmienia w Łodzi. Daria Zawiałow i Mrozu wystąpią na wakacyjnym koncercie

Dwie sceny, kilkunastu artystów i wyjątkowy projekt specjalny – to wszystko już 16 i 17 sierpnia na Miejskim Skwerze przy Lutomierskiej, gdzie odbędą się Santander Letnie Brzmienia.

Santander Letnie Brzmienia w Łodzi
Santander Letnie Brzmienia w Łodzi. Daria Zawiałow i Mrozu wystąpią dla łodzian
6 фотоs
Santander Letnie Brzmienia w Łodzi
Santander Letnie Brzmienia w Łodzi
Santander Letnie Brzmienia w Łodzi
Santander Letnie Brzmienia w Łodzi
Santander Letnie Brzmienia w Łodzi
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (6)

W line-upie festiwalu znalazły się solowe koncerty topowych polskich artystów i artystek, ale scena będzie też skupiona wokół debiutantów. Santander Letnie Brzmienia 2024 to również nowa odsłona wyjątkowego projektu Babie Lato, któremu przewodzi Brodka. Kto zagra w Łodzi?

Przebojowy piątek

W piątek, 16 sierpnia na głównej festiwalowej scenie zagra Daria Zawiałow, obecnie najpopularniejsza dziewczyna pop w kraju. Okazją do chwili refleksji będzie koncert Kaśki Sochackiej, autorki jednego z największych przebojów 2023 r., singla „Madison”. 

Pierwszy dzień Santander Letnie Brzmienia w Łodzi to również koncertowy powrót Łąki Łan. W piątek w Łodzi zagrają też stali bywalcy letniobrzmieniowych scen, zespół LemON oraz Bartek Królik. 

Pełna legendarnych brzmień sobota

W tym roku projekt Babie Lato powraca w składzie Brodka, Margaret i Rosalie. Artystki reprezentują szeroki wachlarz gatunków, od popu, przez rap po muzykę housową i new disco, z sentymentalnymi odniesieniami do ikonicznych brzmień końcówki lat 90. i 2000. Ich niezapomniany koncert odbędzie się drugiego dnia festiwalu – w sobotę, 17 sierpnia. 

Na scenie pojawi się też świętujący 15-lecie kariery artystycznej Mrozu, dla którego będzie to kolejne lato z Santander Letnie Brzmienia. Tego samego dnia sceną zawładnie Vito Bambino, obecnie jeden z najpopularniejszych polskich artystów, którego utwory śpiewają miliony Polek i Polaków. Sobota to również debiut zespołu Sorry Boys na letniobrzmieniowej scenie. 

HARMONOGRAM:

  • piątek, 16 sierpnia

Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Łąki Łan, LemON, Bartek Królik

  • sobota, 17 sierpnia

Mrozu, Vito Bambino, Babie Lato, Sorry Boys, Rubens

Karnety i bilety jednodniowe są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl

349 zł – karnet dwudniowy

219 zł – bilet jednodniowy

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ