Teatr Chorea. Rusza cykl Letnich mistrzowskich warsztatów w Fabryce Sztuki!

Aktorzy, pedagodzy, ale również i amatorzy znajdą coś dla siebie w cyklu Letnich warsztatów teatralnych w Fabryce Sztuki. Weekendy drugiej połowy lipca będą okresem, podczas którego pasjonaci teatru mogą szkolić swoje umiejętności. W swojej ofercie Teatr Chorea nie zapomniał również o najmłodszych.

Teatr Chorea. Warsztaty w Fabryce Sztuki
Teatr Chorea. Rusza cykl Letnich mistrzowskich warsztatów w Fabryce Sztuki

Pierwsze warsztaty teatralne to Aktor wielowymiarowy”, które w weekend 20–21 lipca poprowadzi Tomasz Rodowicz, dyrektor artystyczny Teatru Chorea, aktor, reżyser, muzyk i pedagog. Dwudniowe warsztaty są przeznaczone dla aktorów i performerów, którzy pragną zwiększyć swoje umiejętności w zakresie operowania głosem i ciałem oraz relacją z partnerem i grupą przy budowaniu sekwencji dramatycznych w przestrzeni scenicznej. Punktem wyjścia do pracy warsztatowej będzie fizyczny trening aktorski, służący uruchomieniu i poszerzeniu świadomości ciała przy pomocy autorskich technik wypracowanych przez Teatr Chorea. Zajęcia obejmują dziesięć godzin warsztatowych; koszt udziału to 400 zł. 

I ty możesz grać w orkiestrze! 

Warsztaty muzyczno-plastyczne I ty możesz grać w orkiestrze!” dla dzieci w wieku od pięciu do sześciu lat (godz. 11:00–12:00) oraz od siedmiu do dziesięciu lat (12:30–14:00) poprowadzi Joanna Filarska w weekend 20 i 21 lipca. Joanna Filarska jest animatorką kultury, wychowawczynią i pedagożką teatru. Prowadzone przez nią warsztaty są przeznaczone dla dzieci, które chcą kreatywnie i radośnie spędzić wakacyjny czas, wspólnie i swobodnie muzykując. – Będziemy budować grzechotki, dowiemy się, na czym polega dyrygowanie i wspólne muzykowanie, a przede wszystkim, czym jest wzajemne słuchanie – zachęca prowadząca. – Będziemy też rozwiązywać różne muzyczne zagadki. Stworzymy własną orkiestrę, świetnie się przy tym bawiąc. Koszt udziału dla jednej grupy wiekowej to 50 zł, a dla dwóch – 60 zł. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ