Trzeci budynek Fuzji gotowy do użytkowania. Ponad dwieście mieszkań od Echo Investment

Pozwolenie na użytkowanie uzyskał trzeci nowo wybudowany budynek mieszkalny kompleksu Fuzja, rewitalizowanego przez Echo Investment pofabrycznego terenu między ul. Tymienieckiego a ul. Milionową.

fot. ŁÓDŹ.PL
Trzeci budynek Fuzji otrzymał pozwolenie na użytkowanie

W pierwszym etapie mieszkaniowej inwestycji na terenie Fuzji od strony ul. Milionowej powstały dwa wielorodzinne budynki z 274 mieszkaniami. Oddany właśnie do użytku trzeci budynek jest kontynuacją zabudowy wzdłuż tej ulicy. Oferuje 237 mieszkań o metrażu od 35 mkw. do 98 mkw. Zaprojektowany i zbudowany na planie litery „C” otacza patio z żywą roślinnością i miejscami do wypoczynku dla mieszkańców lub spacerowiczów, bowiem budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodów Anny – zielonego serca wielofunkcjonalnego kompleksu, jaki tam powstaje. W budowie jest jeszcze jeden dom mieszkalny, ostatni z zaplanowany w całym kompleksie. Będzie miał 156 mieszkań i zgodnie z planem ma być gotowy w pierwszym półroczu 2023 r.  

Fuzja – co zaoferuje mieszkańcom? 

Fuzja to multifunkcyjny, miastotwórczy projekt realizowany przez Echo Investment na obszarze 8 ha w otoczeniu historycznej pofabrycznej dawnej fabryki Karola Scheiblera (później Unionteksu). Po latach zapomnienia ma znów stać się pełnoprawną częścią miasta z ofertą kulturalną, rozrywkową, gastronomiczną, usługowo-handlową, a także budynkami mieszkalnymi, nowoczesną powierzchnią biurową, miejskim placem i otwartymi terenami zielonymi.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ