Wodny Raj. Bezpłatne zajęcia pływania dla dorosłych. Zapisz się już dziś!

Masz ukończone 18 lat i nadal nie nauczyłeś się pływać? Teraz to nie problem. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi organizuje kolejną edycję BEZPŁATNYCH zajęć z pływania dla osób dorosłych.

fot. EnvatoElements
W Łodzi nie zatoniesz

Już od 5 listopada startują zajęcia, podczas których doświadczony instruktor – ratownik, zapozna wszystkie chętne osoby dorosłe z podstawowymi technikami umożliwiającymi pływanie. Zajęcia będą odbywać się na pływalni „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2, w każdy piątek w godzinach 17:00-20:00 i trwać będą 45 minut.

Dla kogo są te zajęcia?

Zajęcia o godz. 17:00 i 18:00 przeznaczone są dla osób początkujących, które próbowały nauczyć się pływać i umieją utrzymać się na powierzchni wody, natomiast do grup o godz. 19:30 i 20:30 zapraszamy osoby, które nigdy wcześniej nie pływały.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 536 777 610. Pod tym samym numerem można uzyskać szczegółowe informacje na temat projektu.

Uczestnik zajęć nie ponosi kosztów szkolenia, jednak jest zobowiązany do zakupu biletu wstępu na obiekt zgodnie z cennikiem MOSiR.

Więcej informacji na stronie: ceny biletów

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ