Zestaw Obowiązkowy przy Łąkowej 11 z nowym menu. Jeszcze więcej mięsa! [ZDJĘCIA]

Zestaw Obowiązkowy na mapie łódzkiej gastronomii to już prawdziwy klasyk. Od ośmiu lat serwuje swoim gościom autorską wersję pastrami. Teraz odwiedzających lokal przy ul. Łąkowej 11 czeka solidna porcja nowości.

pastrami lodz zestaw obowiązkowy
Zestaw Obowiązkowy przy Łąkowej 11 w Łodzi serwuje pastrami według własnej receptury, fot. Zestaw Obowiązkowy
13 фотоs
pastrami lodz zestaw obowiązkowy
pastrami lodz zestaw obowiązkowy
pastrami lodz zestaw obowiązkowy
pastrami lodz zestaw obowiązkowy
pastrami lodz zestaw obowiązkowy
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (13)

W jesiennej karcie zawitał m.in. Drwal po Byku, czyli kanapka z aż 300-gramową porcją pastrami. Kto jeszcze nie próbował tego rodzaju mięsa, może oczekiwać aromatycznej wołowiny, poddawanej długiemu procesowi obróbki: peklowania, wędzenia i parowania. Kolejną pozycją dla fanów jeszcze większej ilości mięsa jest Progres – klasyczny burger wołowy z dołożonymi plastrami porchetty, czyli pieczonego brzucha wieprzowego. Dużym zainteresowaniem cieszy się też philly cheesesteak (zwany tu Grabażem z Filadelfii), sycąca kanapka wypełniona masą kawałków wołowiny, sera i warzyw.

Twórca Zestawu Obowiązkowego, Marek, nie zapomniał też o tych, którzy wolą zjeść coś lżejszego. Wszystkie kanapki z pastrami serwuje teraz nie tylko w bułce, ale również w piadinie – cienkim włoskim placku z mąki pszennej. Na fanów egzotycznych smaków czekają kimchi i lemoniada paprykowa.

Bar czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 11:00–19:00 i w soboty w godz. 11:00–16:00. Zmotoryzowanych ucieszy duży, bezpłatny parking, a niezmotoryzowanych – selekcja win i wybór kraftowych piw.

Aktualne informacje o menu znajdziesz na STRONIE FB

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ