11. Filmteractive Festival - spotkania i warsztaty o nowych technologiach w całości online

Podczas tegorocznej edycji Filmteractive Festival uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić jak przemysł kreatywny odnalazł się w rewolucji cyfrowej z 2020 i 2021 r. Spotkania, prezentacja trendów i wykłady online zobaczymy już w dniach 26-28.10.2021. o nowych technologiach w biznesie odbędzie się w całości online

fot. mat.pras
Dyskusje z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii
3 zdjęcia
fot. mat.pras
fot. mat.pras
fot. mat.pras
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

11. edycja Filmteractive ponownie odbędzie się w Internecie – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Wśród zaproszonych gości jest aż 20. ekspertów z Polski i ze świata, w tym osoby związane ze światem biznesu oraz sztuki: Leslie Shannon (Kierowniczka działu Ecosystem and Trend Scouting, Nokia); Adam Nowakowski (Creative Agency Partner / Facebook (region CEE); Chris Ume (Współzałożyciel Metaphysic.ai i jeden z czołowych twórców deepfake); Ollie Rankin (Dyrektor kreatywny XR i Real-time, aktywista, futurysta); Pearlyn Lii (współzałożycielka nonstudio, Dyrektorka kreatywna, artystka, projektantka); Krzysztof Pachulski (Ewangelista Unreal Engine w Epic Games).

W programie wydarzenia nie zabraknie:

- projektów, o których mówi cała branża;

- wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;

- tematów: AI, NFT, metaverse, deepfake, VR/AR/XR, Unreal Engine;

- najciekawszych danych;

- wiedzy eksperckiej;

- informacji o możliwościach finansowania projektów;

- okazji do współpracy.


Więcej informacji znajdziecie na <link http://www.filmteractive.eu/>www.filmteractive.eu</link>

ZOBACZ TAKŻE