W sobotę, 27 czerwca drogowcy zamkną przejazd między ul. Wycieczkową a ul. Serwituty. Autobusy MPK Łódź linii 66 będą jeździć skróconą trasą, do Ronda Powstańców 1863 r., skąd zaczną kursować autobusy Z66, które będą dojeżdżać do pętli Modrzew, omijając remontowany odcinek ulicami Inflancką, Strykowską i Okólną.
Kolejny odcinek drogi – między ul. Wycieczkową a szpitalem, będzie remontowany połówkowo, a to oznacza, że ulica cały czas będzie przejezdna. Wszystkie prace mają zakończyć się jeszcze w lipcu.
