Akademia Muzyczna zaprasza na koncert studentów Katedry Musicalu. Usłyszymy hity tego gatunku

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi zaprasza fanów muzyki musicalowej na koncert najbardziej znanych utworów tego gatunku. W środę (16 marca) o godzinie 18:00 w Sali Kameralnej przy al. 1 Maja 4 studenci będą mieli okazję przedstawić swoje wokalne i aktorskie umiejętności przed widownią.

fot. Paweł Łacheta
Musicalowa środa z Akademią Muzyczną

Jesteś zainteresowany studiami na uczelni artystycznej i chcesz zobaczyć efekty pracy jej uczniów? A może po prostu lubisz przedstawienia teatralne?

Studenci Katedry Musicalu przygotowują kolejne wydarzenie muzyczne, podczas którego zaprezentują się przed szeroką publicznością, będą też zachęcać potencjalnych kandydatów do nauki na ich kierunku. Wykonawcy wprowadzą gości w magiczny nastrój dzięki oryginalnej choreografii i widowiskowej scenografii.

W programie koncertu znalazły się utwory ze słynnych musicali – takich jak „Waitress”, „Miss Saigon”, „West Side Story” czy „La La Land”. Atrakcyjnym dodatkiem w repertuarze jest kompozycja filmowa „Na dłużej niż na zawsze” z produkcji Księżniczka Łabędzi.

Artyści wystąpią wraz z pianistami – Dariuszem Igielskim i Krzysztofem Jaszczakiem. Nad pracą studentów czuwała dr hab. Anna Dzionek-Kwiatkowska, prof. AM. 

Gdzie? Akademia Muzyczna, Sala Kameralna przy al. 1 Maja 4 

Kiedy? Środa (16 marca), godz. 18:00

Wstęp wolny

ZOBACZ TAKŻE