Alembik w Ogrodach Geyera. To jedyny taki bar z whisky w Łodzi [ZDJĘCIA]

Widzewiakom pozostaje ocieranie łez, bo Alembik po krótkiej przerwie na przeprowadzkę otworzył się w Ogrodach Geyera (ul. Piotrkowska 301A). Bar specjalizujący się w serwowaniu whisky (choć nie tylko) zaprasza do nowej lokalizacji i zdradza plany na najbliższe miesiące.

Alembik w Ogrodach Geyera
Alembik w Ogrodach Geyera, fot. Alembik
5 zdjęć
Alembik w Ogrodach Geyera
Alembik w Ogrodach Geyera
Alembik w Ogrodach Geyera
Alembik w Ogrodach Geyera
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Ceglane ściany, skórzane meble i szeregi wyselekcjonowanych trunków na półkach to znaki rozpoznawcze Alembiku. Regały wypełnia 250 butelek, choć założyciel ma ambitne plany, aby znalazło się ich tam nawet 750! Nie zawiedzie się również ten, kto od whisky woli rum, a nawet prosecco i piwo z kija. Przy barze zawsze dostaniemy Guinnessa oraz trzy inne kraftowe napitki.

Degustacje, koncerty i sklep

Kolejne miesiące przyniosą szereg wydarzeń w Alembiku. Po daty degustacji zapraszamy na profil na Facebooku, gdzie publikowane są wszelkie informacje o nadchodzących spotkaniach. Nowy ogródek to również nowe możliwości organizowania koncertów na świeżym powietrzu. W planach jest także sklep z jakościowymi alkoholami (przede wszystkim whisky) oraz otwarcie piętra z palarnią cygar.

Alembik jest otwarty od środy do niedzieli. W środę i czwartek w godz. 17:0022:00,  w piątek i sobotę od 17:00 do ostatniego gościa, a w niedzielę od 15:00 do 20:00. 

ZOBACZ TAKŻE