Andre Rieu ponownie w Atlas Arenie! Artysta zawita do Łodzi w 2024 roku!

Najsłynniejszy holenderski skrzypek wraz ze swoją 60-osobową orkiestrą znów zachwyci łódzką publiczność. Łodzianie będą mogli liczyć na jego koncert w 2024 roku w Atlas Arenie.

Andre Rieu ponownie w Atlas Arenie! Artysta zawita do Łodzi w 2024 roku!
Andre Rieu ponownie w Atlas Arenie! Artysta zawita do Łodzi w 2024 roku!

Wirtuoz skrzypiec wystąpi 30 maja 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie w ramach swojej letniej trasy koncertowej. André Rieu to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki klasycznej, a jego koncerty wyprzedają się równie szybko, co koncerty amerykańskich gwiazd rocka.

– Przygotujcie się na wieczór pełen muzyki, śmiechu i niezapomnianych chwil. Wspólnie celebrujmy piękno życia – powiedział André Rieu, zapraszając łodzian na swoją najnowszą trasę koncertową.

Słuchacze mogą się spodziewać nie tylko muzycznego show, ale także wyjątkowego spektaklu wizualnego, w którym do każdego utworu zostały przygotowane piękne obrazy przenoszące widzów w magiczny świat.

Niespodzianka w Atlas Arenie

Gościnią specjalną będzie 15-letnia Emma Kok. Mimo swego młodego wieku, wokalistka zachwyciła miliony ludzi na całym świecie i zyskała popularność, dzięki wykonaniu piosenki „Voilà” na koncertach w Maastricht w 2023 roku.

W ramach trasy koncertowej zaplanowanej na 2024 roku, André Rieu i 60-osobowa Orkiestra Johanna Straussa, wystąpią nie tylko w Łodzi, lecz także w Gdańsku, Gliwicach i Krakowie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 15 września 2023 o godzinie 10:00 na www.eventim.pl i www.andrerieu.com.

ZOBACZ TAKŻE