Andrea Bocelli w Łodzi. Gwiazda prosto z Włoch zaśpiewa w Atlas Arenie [SZCZEGÓŁY]

Najsłynniejszy tenor świata, Andrea Bocelli, wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Łódzki koncert jest częścią jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 30-lecia jego pracy twórczej.

Andrea Bocelli w Łodzi. Gwiazda prosto z Włoch zaśpiewa w Atlas Arenie
Andrea Bocelli w Łodzi. Gwiazda prosto z Włoch zaśpiewa w Atlas Arenie

Jeden z najwybitniejszych tenorów naszych czasów, Andrea Bocelli, ponownie zawita do Łodzi. Artysta wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie, 25 stycznia 2025 roku, w ramach swojej jubileuszowej trasy z okazji 30-lecia kariery. Będzie to już trzeci koncert artysty w naszym mieście, a drugi właśnie w Atlas Arenie. Śpiewak po raz pierwszy wystąpił u nas 10 września 1999 w Teatrze Wielkim, 13 lat później, w kwietniu 2012 roku, zaśpiewał w Atlas Arenie.

W czasie nadchodzącego koncertu goście będą mieli możliwość wysłuchania nie tylko najnowszych przebojów, lecz także najbardziej znanych utworów z repertuaru Bocellego. To muzyczne wydarzenie przyciągnie zarówno miłośników operowych arii, jak i fanów ballad muzyki popularnej. Artystę będzie wspierać orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście, tworząc niezapomnianą atmosferę na scenie.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 10 listopada o godzinie 12:00 na www.biletinfo.pl

ZOBACZ TAKŻE