Aquapark Fala zaprasza na weekend z piratami! Morscy rozbójnicy zapewnią masę emocji

Aquapark Fala zaprasza 6 i 7 lipca na kolejny letni weekend pełen wrażeń – tym razem w towarzystwie morskich rozbójników. W programie fabularyzowane animacje, pokazy i zabawy dla młodszych i starszych.

Aquapark Fala zaprasza na weekend z piratami
Aquapark Fala zaprasza na weekend z piratami! Morscy rozbójnicy zapewnią masę emocji

W każdy weekend lipca i sierpnia Aquapark Fala (al. Unii Lubelskiej 4) organizuje inną atrakcję. Była już Noc Świętojańska z klubową imprezą dla dorosłych oraz dwa dni zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach i torach przeszkód dla dzieci. Teraz czas na „Piratów”. – To znacznie więcej niż spektakl, choć są w nim obecne typowo teatralne elementy, jak kostiumy i fragmenty scenografii – wyjaśnia Anna Duda z działu marketingu Fali. – Artyści i animatorzy zapraszają widzów do wspólnej przygody i wciągają ich do swojej morskiej opowieści. Taka forma twórczego zaangażowania zapewnia niezapomniane wrażenia, zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Twórcy za każdym razem dostosowują swoje działania do wieku i wrażliwości widowni, dlatego to atrakcja dla wszystkich.

Program wypełnią różnorodne działania artystyczne, takie jak akrobacje, żonglerka czy pokazy szczudlarzy, a także klasyczne animacje, jak np. uwielbiane przez dzieci bańki mydlane czy balony. Nie zabraknie również zabaw i działań rekreacyjnych dla całych rodzin, w tym wielopokoleniowej rywalizacji sportowej i konkursów. Natomiast najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych z malowaniem ekologicznych magnesów w pirackie wzory, pirackimi warkoczykami i tatuażami. Piraci opanują teren Aquaparku Fala zarówno w sobotę, jak i w niedzielę (w godz. 11:00–17:00).

Dodatkowo, od godz. 15:00 do 16:00, na terenie basenów zewnętrznych będzie można posłuchać kwartetu smyczkowego Charisma.

ZOBACZ TAKŻE