Bez kolejek do lekarza w Łodzi. Sprawdź, w których poradniach uzyskasz szybką pomoc

Pacjent, który będzie szukał pomocy lekarza pierwszego kontaktu w miejskiej poradni zdrowia - dostanie się do medyka tego samego dnia. Tak samo jest w przypadku wielu lekarzy specjalistów.

fot. FabrikaPhoto/envato.com
Pacjent, który będzie szukał pomocy lekarza pierwszego kontaktu w miejskiej poradni zdrowia - dostanie się do medyka tego samego dnia

Miejskie Centrum Medyczne „Śródmieście"

Miejskie Centrum Medyczne „Śródmieście", które ma swoje poradnie przy ulicach Piotrkowskiej 113, Próchnika 11 oraz Pomorskiej 59, zapewnia swoim pacjentom opiekę lekarza rodzinnego tego samego dnia, którego ten zgłosi się po pomoc. Na bieżąco, bez kolejki, chorego przyjmie tu też dermatolog. Na wizytę u chirurga trzeba poczekać 2-3 dni. Alergolog z kolei przyjmie pacjenta w tym samym tygodniu, w którym nastąpiło zgłoszenie.

Miejskie Centrum Medyczne „Polesie"

W MCM „Polesie" (poradnie przy ulicach Skłodowskiej-Curie, Kasprzaka, Garnizonowej, Srebrzyńskiej, Wileńskiej, Olimpijskiej, Kusocińskiego, Maratońskiej) pacjenci do lekarza internisty oraz pediatry przyjmowani są tego samego dnia - ewentualnie, w przypadkach niewymagających nagłej wizyty - następnego. Od ręki dostaniemy się też do lekarza chirurga przyjmującego w przychodni przy ul. Curie - Skłodowskiej 15/17.

Miejskie Centrum Medyczne „Bałuty"

Pacjenci potrzebujący porady lekarza pierwszego kontaktu w Miejskim Centrum Medycznym „Bałuty" przyjmowani są na bieżąco. Specjaliści, w przypadkach wymagających pilnej interwencji, udzielą nam porady również tego samego dnia. Dotyczy to: chirurga ortopedy, kardiologa, laryngologa i ginekologa w poradni przy ul. Murarskiej 4 oraz lekarza rehabilitacji przy ul. Łanowej 18 czy ginekologa przy ul. Nastrojowej 10. Jeden dzień poczekamy na poradę chirurga ogólnego w przychodni przy ul. Murarskiej 4 oraz dermatologa przy ul. Libelta 16.

Miejskie Centrum Medyczne „Górna"

W poradniach należących do MCM „Górna" codziennie znajdziemy wolne miejsce do lekarza rodzinnego. Zaś na wizytę do ginekologa, który przyjmuje przy ul. Rzgowskiej 170, poczekamy najdłużej - 3 dni.

Miejskie przychodnie na Widzewie

Lekarze pierwszego kontaktu w miejskich przychodniach na Widzewie większość pacjentów przyjmują tego samego dnia. Z kolei na wizytę do dermatologa, chirurga ogólnego oraz ginekologa poczekamy maksymalnie jeden dzień.

Miejskie Centrum Medyczne im. Jonschera

Miejskie Centrum Medyczne im. Jonschera zapewnia pacjentom wizytę u lekarza pierwszego kontaktu tego samego dnia lub następnego. Możemy też spodziewać się, że z bólem zęba zostaniemy przyjęci przez stomatologa jeszcze tego samego dnia. Od ręki skorzystamy też z opieki ginekologa.

ZOBACZ TAKŻE