Bieg Rekina w Orientarium Zoo Łódź. Weź udział i wesprzyj szczytny cel [SZCZEGÓŁY]

5 kilometrów – taki dystans będą musieli pokonać biegacze, którzy zapiszą się na I Bieg Rekina w Orientarium Zoo Łódź. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na Fundację Pangolin, działającą przy zoo.

Bieg Rekina - wizualizacja medalu
Bieg Rekina - wizualizacja medalu
3 zdjęcia
Bieg Rekina - wizualizacja medalu
Bieg Rekina - koszulka
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

8 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Oceanów. Z tej okazji po raz pierwszy w historii Orientarium Zoo Łódź organizuje Bieg Rekina. Limit miejsc to 300 osób. Trasa będzie prowadziła malowniczymi alejkami ogrodu zoologicznego oraz częściowo ścieżkami parku na Zdrowiu.

W szczytnym celu

 Pierwsze 150 pakietów dostępnych będzie w cenie 79 złotych, pozostałe w cenie 89 złotych. – Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na ratowanie ginących gatunków zwierząt Wietnamu - w ramach kampanii Vietnamazing, organizowanej wraz
z ogrodami zoologicznymi z całej Europy – mówi Michał Gołędowski, wiceprezes Fundacji Pangolin, działającej przy Orientarium Zoo Łódź.
 

 Bieg wystartuje 8 czerwca o 19:00 po zamknięciu ogrodu. Dla tych, którzy nie załapią się na bieg główny, przygotowano opcję biegu wirtualnego. – W tym wypadku biegacze sami wyznaczają sobie trasę o długości 5 kilometrów, a medal doślemy pocztą – dodaje Gołędowski. 

Każdy uczestnik tego dnia będzie mógł w cenie pakietu odwiedzić Orientarium Zoo Łódź. Ogród czynny jest od 9:00 do 19:00.

ZOBACZ TAKŻE