Dawid Podsiadło wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert w listopadzie

Dawid Podsiadło opublikował na swoim facebookowym profilu terminarz najnowszej trasy koncertowej „POSTProdukcja Tour". Wśród ośmiu polskich miast, do których zawita, znalazła się także Łódź! Niezwykle popularny w ostatnich latach artysta wystąpi w Atlas Arenie 24 listopada. Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety?

mat. pras.
Dawid Podsiadło wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert w ramach Postprodukcja Tour

Gwiazda Dawida Podsiadły rozbłysła z chwilą jego zwycięstwa w drugiej edycji telewizyjnego talent-show „X Factor” w 2012 r. Wydany rok później debiutancki album   „Comfort and Happiness” od razu poszybował na szczyt polskiej listy sprzedaży i rozszedł się w ponad 150 tys. egzemplarzy, dzięki czemu zdobył status diamentowej płyty i został najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce w 2013 r. Kolejne dwie płyty Podsiadły – „Annoyance and Disappointment” z 2015 r. i „Małomiasteczkowy” z 2018 r. – już tylko ugruntowały jego pozycję gwiazdy na polskiej scenie muzycznej, plasując się na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video. 

Już prawie od dziesięciu lat Podsiadło wypełnia największe sceny koncertowe w Polsce. W Łodzi gościł ostatnio w czerwcu 2021 r., występując z dwoma koncertami (dwukrotnie zmieniano ich terminy z powodu pandemii koronawirusa) w klubie Wytwórnia. 

Teraz można będzie podziwiać jego talent na największej scenie w Łodzi, w hali Atlas Arena z widownią dla kilkunastu tysięcy osób. Sprzedaż biletów na ten koncert rozpoczyna się w środę, 22 czerwca o godz. 12:00 w serwisie ebilet.pl – dla użytkowników Allegro Smart. Pierwsza publiczna pula biletów pojawi się w sprzedaży w czwartek, 23 czerwca, również o godz. 12:00.

ZOBACZ TAKŻE