Andre Rieu ponownie wystąpi w Atlas Arenie. Bilety już w sprzedaży! Kiedy koncert?

Mistrz skrzypiec Andre Rieu, który sprawił, że muzyka klasyczna cieszy uszy milionów na całym świecie i uczynił walca międzynarodową sensacją, zapowiedział nowe koncerty w Polsce w ramach swojego World Tour 2023. W Łodzi wystąpi 8 czerwca 2023 roku w Atlas Arenie, a bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży!

Koncert Andre Rieu - fot. mat. pras.
Andre Rieu w Łodzi wystąpi 8 czerwca 2023 roku, a bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży! , fot. mat. pras.
3 zdjęcia
fot. mat. pras.
fot. Karl-Heinz Meurer/Wikimedia Commons
fot. mat. pras.
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Andre Rieu: „Kluczem są emocje"

Romantyczne i radosne koncerty mistrza Andre Rieu to mieszanka lekkiej klasyki, walców, muzyki filmowej i operowej oraz piosenek popowych w wykonaniu jego prywatnej i największej orkiestry na świecie – Johann Strauss Orchestra. Rieu sprawił, że tłumy piłkarskie kołysały się do Shostakovicha podczas kilku meczów Ligi Mistrzów, a jego światowe trasy koncertowe docierają do ponad pół miliona osób każdego roku.

„Kluczem są emocje”, mówi sam Andre Rieu. „Wszyscy są mile widziani na moich koncertach. Otwieramy nasze serca dla publiczności, a publiczność otwiera swoje serca dla nas. Każdej nocy moja orkiestra i ja widzimy ludzi tańczących i śpiewających w przejściach między trybunami, entuzjastycznych i beztroskich. Wspólnie spędzamy wieczory, których nie zapominamy. Kiedy ludzie piszą do mnie, że potrzebują dwóch tygodni, aby uspokoić emocje po moich koncertach, czyni mnie to najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!”

Wizualna gratka dla fanów

Trasy koncertowe Andre Rieu regularnie przewyższają sprzedaż najlepszych światowych gwiazd popu i rocka. Występy to także gratka wizualna, od widoku Rieu i jego muzyków wchodzących przez tłum i na scenę na początku koncertu, po wystawne kostiumy i ogromny ekran za orkiestrą wyświetlający piękne obrazy szyte na miarę przy każdej piosence, gwarantując magiczny wieczór dla całej rodziny. Filmy Andre na YouTube osiągnęły ponad miliard wyświetleń; 9 milionów fanów śledzi go na Facebooku a sam artysta sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie!

Bilety na koncert Adre Rieu w Atlas Arenie

Bilety na koncert dostępne są na stronach: www.eventim.pl oraz na www.andrerieu.com. Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca 2023 roku, a jego początek zaplanowano na godz. 19:30.

ZOBACZ TAKŻE