Depeche Mode w Łodzi. Dwa koncerty w Atlas Arenie w lutym 2024 r. [SZCZEGÓŁY]

Jeden z najbardziej znanych zespołów na świecie, kultowa brytyjska grupa Depeche Mode zagra w Łodzi na dodatkowych koncertach w ramach trasy Memento Mori. Dave Gahan, Martin Gore i spółka wystąpią w Atlas Arenie dwa razy - 27 i 29 lutego 2024 r. Kiedy do sprzedaży trafią bilety?

Depeche Mode w Łodzi w Atlas Arenie
Depeche Mode zagrają w Łodzi w Atlas Arenie

Po dotychczasowym sukcesie trasy koncertowej Memento Mori (ponad 2 miliony sprzedanych biletów i wyprzedane koncerty w Ameryce Północnej i Europie), Depeche Mode ogłaszają dodatkowe daty trasy koncertowej w Europie na rok 2024. Zimowa część trasy Memento Mori rozpocznie się 22 stycznia 2024 r. w O2 Arena w Londynie. Zespół odwiedzi także m.in. Berlin, Paryż, Madryt i Mediolan, a 27 i 29 lutego zawita do Łodzi, na dwa koncerty w Atlas Arenie.

110-dniowa trasa Memento Mori jest jedną z największych w historii Depeche Mode, a także jedną z największych światowych tras koncertowych w 2023 roku.

Bilety na koncert Depeche Mode w Łodzi

  • bilety będą w sprzedaży od 14 lipca (piątek) od godz. 10:00 na livenation.pl
  • przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 12 lipca (środa) o godz. 10:00
  • przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 13 lipca (czwartek) o godz. 10:00

100 milionów płyt Depeche Mode

Depeche Mode sprzedali ponad 100 milionów płyt i zagrali dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie. 24 marca 2023 roku, wraz z rozpoczęciem trasy Memento Mori, zespół wydał piętnastą studyjną płytę o tej samej nazwie. Pierwszy singiel "Ghosts Again" został określony jako "hipnotyzujący" (Rolling Stone) i "urokliwa, nawiedzająca piosenka" (Revolver). Depeche Mode nadal stanowią źródło inspiracji dla fanów, krytyków i artystów, kontynuując niezwykłą i trwającą legendę.

SONDA

Czy wybierasz się na koncert Depeche Mode do Atlas Areny?

ZOBACZ TAKŻE