Dzień otwarty w MCM Widzew. Darmowe badania, konsultacje i nie tylko [SZCZEGÓŁY]

Poradnia przy ul. Sacharowa 21A zaprasza na dzień otwarty w sobotę, 20 kwietnia. Uczestnicy będą mogli za darmo wykonać podstawowe badania oraz skonsultować je z lekarzami. Organizatorzy przygotowali również atrakcje dla najmłodszych.

MCM Widzew
MCM Widzew

Miejskie Centrum Medyczne Widzew przygotowało niezwykłe wydarzenie dla mieszkańców. Podczas dnia otwartego dorośli będą mogli wykonać badanie BMI – stosunek masy ciała do wzrostu oraz zbadać procent ilości wody, tłuszczu oaz mięśni w organizmie.

Pacjenci będą mogli zapoznać się z opieką koordynowaną, która polega na tym, że lekarz pierwszego kontaktu ma pełną kontrolę nad procesem leczenia oraz może z pominięciem wizyty u specjalisty zlecić potrzebne badania dla pacjenta. MCM Widzew rozszerza to świadczenie o ścieżkę nefrologiczną.

Najmłodsi będą mogli zagrać w cymbergaja oraz piłkarzyki. Na chętnych będzie czekać yenga XXL. Dla dzieci, które będą chciały odpocząć od gier, będą mogły obejrzeć film. Przygotowano również atrakcyjne nagrody dla zwycięzców gier.

Wydarzenie rozpocznie się 20 kwietnia (sobota) o godzinie 11:00 i będzie trwać do godziny 14:00 w poradni przy ul. Sacharowa 21A.

ZOBACZ TAKŻE