Festiwal dmuchańców w Łodzi. Nie lada gratka dla dzieci w pełni za darmo! [ZDJĘCIA]

W weekend, 10-11 czerwca, park Podolski zamieni się w wielką arenę zabaw dla wszystkich łódzkich dzieci. Będzie na nie czekać mnóstwo darmowych atrakcji.

Festiwal dmuchańców w Łodzi
Festiwal dmuchańców w Łodzi
8 zdjęć
Festiwal dmuchańców w Łodzi
Festiwal dmuchańców w Łodzi
Festiwal dmuchańców w Łodzi
Festiwal dmuchańców w Łodzi
Festiwal dmuchańców w Łodzi
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

W drugi weekend czerwca park Podolski stanie się najpopularniejszym miejscem w Łodzi. W sobotę i niedzielę w godz. 11:00–18:00 na najmłodszych łodzian będzie czekało 11 gigantycznych dmuchańców. Zabawki będą podzielone tematycznie na dwa rodzaje: place zabaw inspirowane bajką „Potwory i Spółka" oraz tory przeszkód.

W strefie placów zabaw zostaną rozstawione dmuchańce z bajki „Potwory i Spółka”: tor, zamek, zjeżdżalnia, suchy basen oraz młot. W strefie z przeszkodami każdy będzie mógł poczuć się jak ninja i sprawdzić swoją sprawność. Na śmiałków będą czekały: tor Spartan, tarcza Heliosa, imperium arena, skok z Olimpu, eliminator arena i wipeout mistrzów.

Ale to nie wszystko. Miasto przygotowało dla łodzian również: animacje, występy szczudlarzy, bańki mydlane, string art, występ zespołu Kadar, strefę klocków XL i XXL, zabawy sensoryczne i plastyczne, zabawy sceniczne oraz warsztaty teatralne i muzyczne.

W ramach wydarzenia powstanie też wielkoformatowy rysunek dla Łodzi. Wszystkie dzieci, ale i nie tylko, będą mogły na ogromnym papierze narysować, jak widzą ukochaną Łódź. W parku Podolskim nie zabraknie w ten weekend również strefy gastronomicznej. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Portfel będzie nam potrzebny jedynie w strefie gastronomicznej.

ZOBACZ TAKŻE