Festiwal Fine Dining Week 2024. Zjedz w najlepszych restauracjach w Łodzi

Szefowie kuchni łódzkiej sceny kulinarnej zapraszają na pięciodaniowe doświadczenie, podczas którego poczujecie się jak w znakomitych restauracjach znanych na całym świecie. Już teraz warto zarezerwować miejsca na festiwal Fine Dining Week, który odbędzie się w dniach od 3 lipca do 11 sierpnia 2024 r.

Fine Dining Week
Fine Dining Week to okazja, by zjeść w najlepszych restauracjach w Łodzi, fot. Restaurant Week
7 zdjęć
Fine Dining Week
Fine Dining Week
Fine Dining Week
Fine Dining Week
Fine Dining Week
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

W tegorocznej edycji Fine Dining Week wezmą udział restauracje, które najwyższy poziom kulinarny prezentują każdego dnia. To zarówno lokale oceniane jako ekskluzywne, jak i te najlepsze wśród postrzeganych jako codzienne.

Co składa się na ideę wydarzenia? Autorskie receptury, wyjątkowe momenty i celebracja posiłków. – Fine Dining to nie tylko dania na talerzu, ale również przeżycia im towarzyszące. Wszystko jest ze sobą spójne i tworzy integralne doświadczenie. To ukoronowanie pracy każdego szefa kuchni, ponieważ serwuje on gościom to, co ma najlepsze do zaoferowania – mówią organizatorzy.

Ceny, menu, rezerwacje

Szefowie kuchni przygotują autorskie trzy- lub pięciodaniowe menu spoza karty w specjalnej, festiwalowej cenie 99 lub 179 zł. Wyjątkowość każdego doświadczenia powoduje, że wybór jednej restauracji nie należy do najłatwiejszych. Do każdego posiłku goście mogą wybrać koktajl lub mocktail na bazie ginu lub toniku.

Warto już dziś dokonać wcześniejszej rezerwacji, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych stolików i najbardziej pożądanych restauracji festiwalowych, nie tylko w Łodzi. Pełna lista restauracji oraz oferowane przez nie menu znajdują się na stronie: festival.restaurantclub.pl/finediningweek.

ZOBACZ TAKŻE