Gadżety na 600. Urodziny Łodzi. Bluzy, parasole i wiele innych [ZDJĘCIA]

Koszulki i bluzy z kapturem, ekologiczne torby na zakupy, puzzle z mapą Łodzi i wyjątkowe książki o mieście. Wystartowała sprzedaż gadżetów na 600-lecie Łodzi. Gdzie można je kupić?

Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
10 zdjęć
Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
Oficjalne gadżety na 600. Urodziny Łodzi
ZOBACZ
ZDJĘCIA (10)

Okrągłe, 600. urodziny Łodzi będziemy hucznie świętować. Punkt kulminacyjny całorocznych wydarzeń przypada na ostatni weekend lipca, kiedy to zaplanowano m.in. darmowy muzyczny festiwal z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami. W programie są też wycieczki, pikniki, rodzinne warsztaty i wiele, wiele innych.

– W tak wyjątkowym roku nie mogło oczywiście zabraknąć oficjalnych, urodzinowych gadżetów. Przygotowaliśmy serię ubrań, przedmiotów codziennego użytku, a także zabawek i ciekawych książek o mieście, które będą wspaniałą pamiątką 600. Urodzin Łodzi, a także świetnym pomysłem na prezent dla każdego lodzermenscha – mówi Piotr Kurzawa, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń, głównego organizatora urodzin.

Gadżety na 600. Urodziny Łodzi - co w ofercie?

Od piątku, 24 marca, w oficjalnych sklepach możemy kupić m.in. bawełniane t-shirty i ciepłe bluzy z kapturem z miłego w dotyku materiału oraz ekologiczne płócienne torby, które możemy zabrać na zakupy albo na piknik, a tych, co już możemy zdradzić, nie zabraknie w urodzinowym kalendarzu imprez.

– W sumie dostępnych jest 30 różnych dedykowanych Łodzi produktów. Obok ubrań są drewniane zegary ścienne, eleganckie poszetki i apaszki, puzzle Mapa Łodzi i specjalne wydawnictwa dla każdego, kto interesuje się historią miasta – mówi Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej, która prowadzi oficjalne sklepy z łódzkimi gadżetami.

Do wyboru mamy także drobniejsze dodatki, jak skarpetki czy gumowe opaski na nadgarstek. Ceny oficjalnych gadżetów zaczynają się od 5 zł, a kończą na blisko 200 zł.

Gadżety na 600. Urodziny Łodzi - gdzie kupić?

– Wszystko możemy już kupować w sklepie internetowym ilovelodz.pl, w sklepach stacjonarnych w Orientarium czy też w dwóch lokalizacjach przy ul. Piotrkowskiej. Co ważne, w przypadku Orientarium nie musimy kupować biletu wstępu, wystarczy, że powiemy, że chcemy wejść do sklepu na terenie zoo. W przypadku dużego zainteresowania poszczególnymi produktami będziemy myśleli o rozbudowaniu asortymentu o kolejne produkty – zapowiada Kurzawa.

Sklepy stacjonarne:

  • Orientarium Zoo Łódź, ul. Konstantynowska 
  • Centrum Informacji Turystycznej, ul. Piotrkowska 28
  • Centrum Obsługi Karty Łodzianina, ul. Piotrkowska 87
  • Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23, I piętro

ZOBACZ TAKŻE