Hardwell w Łodzi. Wielka gwiazda muzyki elektronicznej wystąpi w Atlas Arenie!

Po ponad trzech latach przerwy Hardwell, światowa gwiazda muzyki EDM, powrócił na scenę. Podczas zaplanowanej na ten rok trasy koncertowej muzyk wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie, na jedynym polskim koncercie.

Po prawie 10. latach od występu Hardwella na jednym z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej - Ultra Music Festival, pionier muzyki tanecznej i dwukrotny DJ nr. 1 na świecie, powrócił na scenę festiwalu zapowiadając nowy album i trasę koncertową "Rebels Never Die".

Jesienią 2018 roku, po ponad dekadzie grania na największych festiwalach na świecie, Hardwell ogłosił, że bierze urlop od koncertowania. 28 marca podczas Ultra Music Festival artysta na dobre powrócił do świata muzyki EDM, gdzie na mainstage przywitało go 150 tysięcy osób. Fani czekali na tę chwilę od ponad trzech lat. Ogłaszając światową trasę koncertową promującą swój nowy album “Rebels Never Die”, Hardwell wykorzystał swój występ na Ultra, aby zaznaczyć nową erę w swojej karierze. Nowy, składający się z 14 utworów album Hardwella, wydany przez jego wytwórnię Revealed Recordings, ma być przełomem w karierze jednej z największych gwiazd muzyki elektronicznej. Krążek ukaże się już 1 kwietnia!

Nowa światowa trasa koncertowa “Rebels Never Die” obejmuje 24 daty na największych scenach w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej - w tym łódzką Atlas Arenę. W Łodzi Hardwell zagra 12 listopada.

Bilety są dostępne pod linkiem: <link https://queue.goingapp.pl/kup-bilety/hardwell-rebels-never-die-lodz/listopad-2022>queue.goingapp.pl</link>

ZOBACZ TAKŻE