Il Volo w Łodzi. Włoskie trio z jubileuszowym koncertem w Atlas Arenie [SZCZEGÓŁY]

Il Volo – trzy niezwykłe głosy i przeboje trafiające do serc fanów na całym świecie! Ich interpretacje poruszają emocje, a koncerty gromadzą komplety publiczności. Ponowna okazja do spotkania się z najprzystojniejszym włoskim triem nadarzy się już 27 października w Atlas Arenie w Łodzi.

Il Volo wystąpi w Łodzi
Il Volo wystąpi w Łodzi

Najbardziej utalentowana grupa wokalna na świecie ponownie odwiedzi Polskę, a publiczność wysłucha muzycznej opowieści w duchu „Grande amore” – największego przeboju tria. Zespół obchodzi w tym roku swoje 15-lecie istnienia, a jego koncerty są wyjątkowymi wydarzeniami, które gwarantują eksplozję emocji i niezapomniane wspomnienia na długi czas. 

Koncert Il Volo w Atlas Arenie w Łodzi to wydarzenie, które nie tylko uczci jubileusz 15-lecia zespołu, ale także zapewni publiczności muzyczne przeżycia na najwyższym poziomie. Trio wystąpi 27 października 2024 roku. Bilety na www.biletserwis.pl dostępne będą od 17 stycznia od godziny 10:00, dzień wcześniej uruchomiona zostanie sprzedaż dla członków oficjalnego fanklubu. 

ZOBACZ TAKŻE