Infopulse przenosi siedzibę z Warszawy do Łodzi. Powodem perspektywa rozwoju!

Infopulse od 4 lat rozwija się w naszym kraju pod marką Infopulse Poland, a siedziba spółki od pierwszego dnia mieściła się w Warszawie. Po ponad roku rozmów pomiędzy zarządem firmy a władzami miasta Spółka rozpoczęła proces przeniesienia swojej siedziby do Łodzi. Proces ten właśnie się zakończył.

Infopulse
Infopulse od 4 lat rozwija się w naszym kraju pod marką Infopulse Poland, fot. ŁÓDŹ.PL
6 zdjęć
Infopulse
Infopulse
Infopulse
Infopulse
Infopulse
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

Infopulse został założony 30 lat temu w Kijowie i jest globalną firmą z branży IT. Współpracuje między innymi z takimi markami jak: BICS, BOSCH, Credit Agricole, ING Bank, Microsoft czy OLX Group.

Łódź - idealne miejsce do rozwoju

Polska z perspektywy globalnej pełni kluczową funkcję jako centrum operacji biznesowych firmy. Łódzka siedziba stała się głównym podmiotem do współpracy z klientami z Unii Europejskiej, co jest szczególnie ważne również pod kątem spełniania wymagań klientów, m.in. w obszarze RODO czy bezpieczeństwa. Łodź jest również istotnym miejscem do rozwoju ze względu na dostęp do doświadczonych ekspertów IT.

Dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz bliskości klientów z całej Unii Europejskiej rozwój marki Infopulse w Polsce pozwolił na znaczny rozwój całej Grupy – mówi Łukasz Olechnowicz, prezes Infopulse Poland i Chief Transformation Officer Grupy. – Pomyślna współpraca z lokalnymi władzami, dostęp do wykwalikowanych pracowników oraz możliwość rozwoju naszych programów stażowych na tutejszych uczelniach spowodowały, że to właśnie łódzka siedziba jest kluczową lokalizacją do dalszego rozwoju.

Infopulse

Infopulse, część wiodącej nordyckiej firmy Tietoevry świadczącej usługi cyfrowe, jest międzynarodowym dostawcą usług w obszarach rozwoju oprogramowania, zarządzania aplikacjami, chmury i infrastruktury oraz bezpieczeństwa cybernetycznego dla MŚP i firm z listy Fortune 100 na całym świecie. Założona w 1991 roku firma zatrudnia zespół ponad 2300 profesjonalistów i jest reprezentowana w 7 krajach Europy i obu Ameryk. W Polsce, oprócz Łodzi, obecna jest również w Warszawie, Gdańsku oraz Bydgoszczy.

ZOBACZ TAKŻE