Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej. Dodatkowe atrakcje w weekend! [SZCZEGÓŁY]

Pyszne, grzane napoje i wyroby świąteczne z różnych stron świata to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej. W nadchodzący weekend czekają nas dodatkowe atrakcje. Jakie?

Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej, fot. lodz.pl
7 zdjęć
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Ulica Piotrkowska znów zamienia się w magiczny, świąteczny zakątek pachnący choinkowym lasem, piernikami i świątecznymi specjałami. To idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów, wyjątkowej biżuterii czy rękodzieła z różnych stron świata. Tradycyjne smaki, produkty lokalne i regionalne przeplatają się z nowoczesnymi smakami i potrawami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Na każdy weekend przygotowano także dodatkowe atrakcje dla całych rodzin. 8 grudnia, od godziny 18:00 do 20:00 organizatorzy zapraszają na muzyczny piątek z Oliwką. Artystka śpiewała u boku OMD, Andrea Bocielli i Zuchero. Jej występ będzie świąteczną i klimatyczną podróżą po różnych zakątkach świata.

The Beatles na Piotrkowskiej

9 grudnia od 16:00 do 16:30 zagra formacja, która oddaje hołd zespołowi The Beatles. Muzycy zachwycają energią, nadając własne brzmienie kultowym utworom, które zmieniły oblicze popu. Zespół wystąpi dwa razy – od 16:00 do 16:30 oraz wieczorem, od 18:00 do 18:30. Po południu, po godzinie 16:00 Cover Majka wraz z ekipą, bałwanem Olafem, Rudolfem czerwononosym i zimowym skrzatem przygotowali coś wyjątkowego dla dzieciaków. Przepiękne, kolorowe kostiumy, niezapomniane zimowe przeboje i charyzma to mieszanka wybuchowa, która porwie wszystkie dzieci! Podczas koncertu dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w konkursie – na wszystkich odważnych czekają nagrody od Mikołaja.

Z kolei 10 grudnia między 15:00 a 19:00 będzie można spotkać się z Mikołajem i jego pomocnikami, wziąć udział w animacjach i pokazach oraz warsztatach robienia świątecznych bombek.

ZOBACZ TAKŻE