Kids Studio Open Space na Księżym Młynie. Akrobatyka, gimnastyka i nie tylko! [ZDJĘCIA]

Niezły cyrk na Księżym Młynie! Koła cyrkowe, taniec tik tok, na szarfach i akrobatyka. Zobaczcie, jak wygląda nowa rodzinna atrakcja Kids Studio Open Space w odnowionych famułach Księżego Młyna.

Księży Młyn Kids Studio Open Space
Kids Studio Open Space to nowa atrakcja na Księżym Młynie, fot. Paweł Łacheta
11 zdjęć
Księży Młyn Kids Studio Open Space
Księży Młyn Kids Studio Open Space
Księży Młyn Kids Studio Open Space
Księży Młyn Kids Studio Open Space
Księży Młyn Kids Studio Open Space
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

– Zrujnowane i przez lata zaniedbywane famuły dostają drugie życie. Idealnym przykładem jest działalność nowego studia zajęć dla najmłodszych, które powstało w wyremontowanych przestrzeniach przy ul. Księży Młyn 9. Od kilku tygodni działa tu Kids Studio Open Space, czyli przestrzeń gimnastyczno-akrobatyczna, w której można tradycyjne lekcje WF zastąpić akrobatyką, gimnastyką artystyczną oraz aerial straps. To wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi i mam nadzieję, że będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem – mówi Agnieszka Kowalewska-Wójcik, dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich.

Kids Studio Open Space na Księżym Młynie

– Spotkanie w naszym studiu jest dla dzieci wspaniałą zabawą i atrakcją. Zapewniamy solidną dawkę ruchu, naukę nowych, mało spotykanych dziedzin sportu i ciekawe spędzenie czasu. Rodzice mogą zrelaksować się przy naszej pysznej kawie. Dzięki lokalizacji na Księżym Młynie, łatwo można do nas dotrzeć z każdej części Łodzi, a parking na terenie naszego obiektu, stanowi niepodważalny atut – powiedziała Paulina Dobrogowska-Kirinke, właścicielka studia.

Rewitalizacja Księżego Młyna

W budynkach przy ul. Księży Młyn 1-11 w ramach programu rewitalizacji Księżego Młyna powstały nowoczesne wnętrza idealne na prowadzenie działalności twórczej. Dwie pracownie dla artystów powstały przy ul. Księży Młyn 7, a pod numerem 9 powstała funkcjonalna i bezpieczna przestrzeń do działań animacyjnych.W postępowaniu na wyłonienie najemcy prowadzonym przez Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi wygrało nietuzinkowe studio zajęć cyrkowych i akrobatycznych dla najmłodszych.

ZOBACZ TAKŻE