Kino Bodo w Łodzi kończy swoją działalność. Zaprasza na ostatnie seanse

Po ośmiu latach działalności właściciele kina studyjnego Bodo podjęli decyzję o jego zamknięciu. Powód? Rosnące ceny utrzymania – ogrzewania oraz energii elektrycznej.

Kino Bodo w Łodzi kończy swoją działalność. Zaprasza na ostatnie seanse - fot. UMŁ
Kino Bodo w Łodzi kończy swoją działalność. Zaprasza na ostatnie seanse , fot. UMŁ

Kino studyjne Bodo pierwszych gości przyjęło 26 kwietnia 2014 roku, niedługo po tym, jak zamknięto kino Cytryna przy ul. Pomorskiej 39. Po ośmiu latach swojej działalności, w dobie dużych sieciowych multipleksów, kończy swoją działalność z powodu rosnących cen utrzymania obiektu.

Co dobiło Kino Bodo?

Potrzeba coraz więcej środków na ogrzewanie – w budynku nie ma centralnego ogrzewania, a temperaturę podnosi zabytkowy kominek opalany drewnem. Rąsną też rachunki za energię elektryczną, a razem z nimi ceny biletów oraz napojów i przekąsek sprzedawanych w barze.

Ostatni seans w Kinie Bodo i zrzutka na godne zamknięcie

Ostatni seans w kinie Bodo odbędzie się 19 listopada 2022 roku. Trwa również zrzutka (KLIKNIJ TUTAJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ) na godne zamknięcie kina, pozwalająca na uregulowanie rachunków oraz opłacenie ostatniego czynszu.

Wyprzedaż rekwizytów i akcesoriów filmowych

Zagorzali kinomaniacy mogą jeszcze zakupić przeróżne rekwizyty, akcesoria oraz inne artefakty kinowe w siedzibie przy Rewolucji 1905 r. 78/80 w standardowych godzinach otwarcia.

ZOBACZ TAKŻE