Kizo na Łódź Summer Festival 2024. Gwiazda polskiego rapu już w te wakacje w Łodzi!

Kolejna gwiazda dołącza do line-upu Łódź Summer Festival 2024. Na bezpłatnym wakacyjnym festiwalu w Łodzi wystąpi Kizo, jeden z czołowych polskich raperów.

Łódź Summer Festival 2024 - Kizo
Kizo wystąpi na Łódź Summer Festival 2024

Kizo to polski raper, który szybko zyskał popularność dzięki unikalnemu stylowi i charakterystycznemu brzmieniu, łączącemu elementy trapu z melodyjnymi refrenami. Jego przeboje "Disney", "Czempion" i "TAXI" zdobyły szczyty list przebojów i podbiły serca fanów. Koncerty Kizo to niezapomniane przeżycie pełne pozytywnej energii i interakcji z publicznością. W Łodzi będzie można przekonać się o tym na żywo w niedzielę, 28 lipca.

Łódź Summer Festival. Podczas pierwszej edycji Łódź Summer Festival łodzianie i goście z całej Polski przez trzy dni bawili się na koncertach największych gwiazd muzyki – wystąpili m.in. Franz Ferdinand i Tom Odell. W tym roku w Łodzi będzie co najmniej tak samo głośno! Poznaliśmy już pierwszego headlinera imprezy – Placebo, gwiazdy alternatywnego rocka z Wielkiej Brytanii. Oprócz tego w Łodzi wystąpią także Beata i Bajm, PRO8L3M, Milky Chance, Błażej Król i GOD, Krzysztof Zalewski, Kukon i White 2115.

ZOBACZ TAKŻE