Kotwica zatrzymała rezerwy ŁKS. Pięć goli i porażka łodzian

Pięć goli padło na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla, gdzie w meczu 12. kolejki piłkarskiej drugiej ligi rezerwy ŁKS przegrały 2:3 z Kotwicą Kołobrzeg.

piłkarze na murawie
Kotwica zatrzymała rezerwy ŁKS, fot. Marek Młynarczyk
6 zdjęć
ZDJĘCIA (6)

W 16. minucie łodzianie objęli prowadzenie po golu Jędrzeja Zająca, ale później dwa razy na listę strzelców wpisali się gracze z Wybrzeża i na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 1:2. Siedem minut po zmianie stron stan rywalizacji wyrównał Jan Kuźma, jednak ostatnie słowo należało do przyjezdnych, którzy po trafieniu Cezarego Polaka zgarnęli pełną pulę.

Beniaminek z Łodzi pozostał więc z dwudziestoma oczkami na koncie i w tabeli spadł na piątą lokatę. Takim samym dorobkiem legitymuje się czwarta w klasyfikacji Pogoń Siedlce, po 21 pkt. mają Radunia Stężyca i Kotwica, a prowadzący w rozgrywkach KKS 1925 Kalisz ma ich 23. W trzynastej kolejce ŁKS II zagra na wyjeździe z Olimpią Grudziądz (16 października, godz. 18:15).

ŁKS II Łódź – Kotwica Kołobrzeg 2:3 (1:2)

Bramki: 1:0 Jędrzej Zając (16), 1:1 Piotr Witasik (32), 1:2 Olaf Nowak (38), 2:2 Jan Kuźma (52), 2:3 Cezary Polak (58).