Legendy rocka w Atlas Arenie. Gwiazdy zaśpiewają największe światowe hity!

Koncert The Legend Of Rock Symphonic rozbrzmi w łódzkiej Atlas Arenie. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej razem z polskimi gwiazdami rocka odegra największe światowe hity.

plakat zachęcający do koncertu muzycznego
Legendy rocka w Atlas Arenie w Łodzi, mat. pras.
4 zdjęcia
plakat zachęcający do koncertu muzycznego
plakat zachęcający do koncertu muzycznego
plakat zachęcający do koncertu muzycznego
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Fani ciężkich brzmień z Łodzi będą zachwyceni, ponieważ w sobotę, 18 maja w Atlas Arenie odbędzie się spektakularny koncert rockowy – The Legend Of Rock Symphonic. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej wraz z polskimi gwiazdami muzyki rockowej zapewnią niezapomniane wrażenia w niezwykłej symfonicznej aranżacji. Artyści odegrają najpopularniejsze przeboje zespołów takich jak Queen, AC/DC, Guns N’ Roses, Nirvana czy Metallica.

Bilety dostępne TUTAJ 

W Atlas Arenie wystąpią:

Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, na której jest obecna od 28 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem.

Marek Piekarczyk – wokalista, autor tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio-video w Polsce i na świecie. Wraz z zespołem TSA i solowo zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, na Litwie i w Niemczech.

Piotr Cugowski – jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Przez 20 lat stał na czele zespołu Bracia, z którym wydał sześć albumów studyjnych. A od początku 2019 roku prowadzi działalność solową. W październiku 2019 roku wydał swoją pierwszą solową płytę „40”, z której pochodzą przeboje „Kto nie kochał”, „Zostań ze mną”, „Daj mi żyć” i „Takich jak my nie znał świat”, które podbiły radiowe listy przebojów. Wcześniej z zespołem Bracia Piotr Cugowski wylansował m.in. hity „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Niepisane” czy „Po drugiej stronie chmur”.

Krzysztof Sokołowski – wokalista i autor tekstów zespołu Nocny Kochanek. Karierę muzyczną zaczął w zespole Nemesis, który płynnie przemienił się w Night Mistress. W 2012 roku reżyser Bartek Walaszek, który wcześniej kilkukrotnie wykorzystywał muzykę zespołu w swoich filmach, poprosił o nagranie utworu do filmu „Kapitan Bomba – Zemsta Faraona”. Tak powstał „Minerał Fiutta”, który bardzo szybko został podchwycony przez publiczność. Night Mistress wyewoluował w Nocnego Kochanka, czyli muzycznie klasyczny heavy metal, ale tekstowo humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe.

Grzegorz Kupczyk – wokalista, muzyk, aranżer, autor tekstów i kompozytor. Jednocześnie występował w trzech zespołach: Turbo, Ceti i Non Iron. W  listopadzie 2021 roku z okazji i 40-lecia działalności scenicznej artysty ukazał się podwójny album „Grzegorz Kupczyk 40 lat na scenie”. Na swoim koncie Grzegorz Kupczyk ma 63 publikacje zrealizowane z zespołami Turbo, Ceti, Non Iron, Aion, Hungarica, Chainsaw, Esqarial oraz duety z Krzysztofem Krawczykiem i Czesławem Niemenem.

ZOBACZ TAKŻE