Lenny Kravitz w Łodzi. Gwiazda rocka wystąpi w 2024 r. w Atlas Arenie. Kiedy sprzedaż biletów?

Lenny Kravitz, jeden z najważniejszych artystów rockowych na świecie, przyjedzie do Łodzi w wakacje 2024 roku. 23 lipca ta żywa legenda muzyki rozgrzeje do czerwoności publiczność zgromadzoną w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert w Łodzi będzie częścią trasy BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024.

Lenny Kravitz wystąpi w Łodzi w 2024 r.
Lenny Kravitz wystąpi w Łodzi w 2024 r.

Bilety na koncert Lenny'ego Kravitza w Łodzi trafią do sprzedaży 8 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Lenny'ego Kravitza, na www.livenation.pl oraz www.atlasarena.pl.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze. 

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, a muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. 

ZOBACZ TAKŻE