JIMEK & Goście - Subklasyka. Radzimir Dębski po raz pierwszy w Łodzi w Atlas Arenie

Klasyka niejedno ma imię. Nowym projektem Radzimir Dębski, czyli JIMEK udowadnia, że przekraczanie granic gatunków muzycznych to jego specjalność. Artysta po raz pierwszy wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie w towarzystwie symfoników. Koncert JIMEK & Goście - Subklasyka już 30 listopada 2024 r.

JIMEK & Goście - Subklasyka
JIMEK & Goście - Subklasyka

Radzimir Dębski (JIMEK) to postać w świecie muzyki wyjątkowa - artysta czerpie po równo z kultury wysokiej oraz z muzycznych subkultur i gatunków, które z symfonicznym graniem spotykają się rzadko. Po wielkim sukcesie "Hip-Hop History Orchestrated By JIMEK", dwóch częściach "Historii Polskiego Hip-Hopu" na warszawskim Bemowie i Stadionie Śląskim, pora na kolejny projekt z orkiestrą symfoniczną. Tym razem JIMEK chce zabrać publiczność w eklektyczną podróż przez swoje największe muzyczne projekty i współprace, ale, jak zawsze, w zupełnie nowej odsłonie. 

"Subklasyka" to nie tylko inne podejście do orkiestrowych wykonań, ale też nieklasyczne podejście do konstrukcji samego koncertu, gdzie na jednej scenie spotkają się utwory takie "Historia Polskiego Hip-Hopu",  "Hip-Hop History Orchestrated By JIMEK", kompozycje do filmów "Sztuka Kochania", "Atak Paniki", "Kobieta Z…" czy "Historia Jazzu" oraz utwory pisane na zamówienie filharmonii takie jak "CRUX" czy "RF1". 

Takie koncerty na rodzimej scenie nie zdarzają się często. Będzie to jedyna okazja w tym roku, żeby zobaczyć Radzimira Dębskiego z orkiestrą symfoniczną, a także pierwsza szansa, żeby usłyszeć JIMKA na żywo w Łodzi.

Bilety na koncert JIMEK & Goście - Subklasyka

Sprzedaż regularna biletów na koncert JIMKA w Atlas Arenie wystartuje w środę (12 czerwca) o godz. 12:00 na platformie eBilet.pl: JIMEK & GOŚCIE SUBKLASYKA | Koncerty Hip Hop i Rap | bilety na eBilet.pl

We wtorek (11 czerwca) ruszy przedsprzedaż za pośrednictwem aplikacji Allegro dla klientów AllegroSmart!

Jak wziąć udział w przedsprzedaży?

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek (11 czerwca) o 12.00 i potrwa do środy (12 czerwca) do godziny 10:00 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, Smart na Start i Smart! Student, korzystając z aplikacji Allegro lub wchodząc na stronę wydarzenia: https://allegro.pl/kampania/ebilet

  • Włącz lub pobierz aplikację Allegro.
  • Zaloguj się na swoje konto w aplikacji. Przejdź do sekcji "Pod ręką" i wejdź miniappkę eBilet.
  • Kliknij "Kup bilet" przy sekcji przedsprzedaży.
  • Wybierz interesujące Cię miejsca i zaloguj się swoim kontem z aktywnym Allegro Smart!.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie.

ZOBACZ TAKŻE