Parada Wolności 2024. Kultowa impreza powraca i odkrywa pierwsze karty! [SZCZEGÓŁY]

31 sierpnia 2024 r. ulice Łodzi ponownie wypełnią dźwięki muzyki elektronicznej podczas kolejnej edycji legendarnej Parady Wolności. W tym roku impreza powraca z jeszcze większym rozmachem. Zapowiada się prawdziwe święto kultury rave!

Parada Wolności w Łodzi
Parada Wolności w Łodzi, mat. pras.
12 zdjęć
Parada Wolności w Łodzi
Parada Wolności w Łodzi
Parada Wolności w Łodzi
Parada Wolności w Łodzi
Parada Wolności w Łodzi
ZOBACZ
ZDJĘCIA (12)

Parada Wolności to kultowy festiwal muzyki elektronicznej, który łączy pokolenia i celebruje wolność, równość i miłość. Inspirowana berlińską Love Parade, łódzka Parada Wolności stała się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, przyciągającym tysiące miłośników muzyki techno, house i trance z całego kraju i Europy. Pierwsza edycja odbyła się w 1996 roku, a po długiej przerwie w 2022 roku festiwal powrócił, by na nowo zagościć w sercach fanów muzyki elektronicznej.

Co w programie Parady Wolności 2024?

Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja Parady Wolności to jeszcze więcej atrakcji. Na ulicy Piotrkowskiej pojawią się kolorowe, muzyczne platformy reprezentujące topowe kluby, inicjatywy związane z muzyką elektroniczną, a także festiwale z całej Polski. Całość odbędzie się pod hasłem „Connect With Music”. Po raz pierwszy na placu Wolności stanie scena, która będzie sercem festiwalu oraz całodzienną muzyczną atrakcją dla festiwalowiczów. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

ZOBACZ TAKŻE