Strefa kibica w Aquaparku Fala. Kibicuj reprezentacji Polski na Euro 2024 z... basenu!

Aquapark Fala zaprasza do wspólnego kibicowania piłkarzom reprezentacji Polski… z basenu! Pierwszy mecz, z reprezentacją Holandii, już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00.

Euro 2024 w Aquaparku Fala
Euro 2024 w Aquaparku Fala

Tego jeszcze nie było! Strefa Kibica w Aquaparku Fala to okazja do obejrzenia piłkarskich zmagań Polaków na EURO 2024 i jednoczesnego studzenia gorących emocji w wodzie. A że będzie gorąco, nikt raczej nie ma wątpliwości.

Przy basenie wypływowym na terenie zewnętrznym Fali stanie ogromny ekran plenerowy, na którym zostaną wyświetlone wszystkie trzy mecze grupowe reprezentacji Polski w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Nie zabraknie też flag, reprezentacyjnych gadżetów i innych piłkarskich atrakcji.

Przed Polakami duże wyzwanie sportowe, a przed kibicami – niepowtarzalne emocje i jedyna w swoim rodzaju Strefa Kibica!

Przyjdź do Aquaparku Fala w najbliższą niedzielę, 16 czerwca o godz. 15:00 i trzymaj kciuki za naszych w meczu z Holandią. Do wejścia do Strefy Kibica uprawnia standardowy bilet do strefy basenowej Fali. Na wspólne oglądanie drugiego meczu grupowego reprezentacji Polski, z Austrią, Aquapark Fala zaprasza w piątek, 21 czerwca o godz. 18:00. Trzeci mecz, z Francją, zostanie rozegrany we wtorek, 25 czerwca o godz. 18:00.

ZOBACZ TAKŻE