Aquapark Fala z nowościami. Sklep, nowy hol, zmiany przy restauracji i nie tylko [SZCZEGÓŁY]

W poniedziałek, 10 czerwca, otworzył się Sklep na Fali - punkt sprzedażowy w Aquaparku Fala. Jest to pierwszy zakończony etap zmiany aranżacji holu wejściowego w największym łódzkim parku wodnym.

Sklep na Fali
Sklep na Fali
11 zdjęć
Sklep na Fali
Sklep na Fali
Sklep na Fali
Sklep na Fali
Sklep na Fali
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

W najbliższych miesiącach odwiedzający aquapark będą świadkami zmian w obrębie restauracji, szatni oraz samej przestrzeni foyer. Klimat całego projektu holu wejściowego nawiązuje do stylistyki kurortu morskiego.

Sam sklep również nawiązuje do nadmorskich pejzaży - jest wykonany z kontenerów portowych, jednakże przerobionych na strefę pełną zabawy i ciekawych dodatków - na witrynie, przypominającej prysznic, stoją manekiny w dynamicznych pozach, a z balkonów wystają kolorowe dmuchańce oraz deski surferskie, które pełnią funkcje ekspozycyjne.

Sklep na Fali - co tam kupisz?

Asortyment sklepu jest również różnorodny. Można w nim znaleźć stroje kąpielowe, sportowe akcesoria do pływania, szeroki wybór zabawek dmuchanych dla najmłodszych, ale także dla starszych wielbicieli materacy i kolorowych kół. Strefa zabawy jest pełna pluszowych rekinów, gumowych kaczuszek, rakietek do gry w obrębie strefy zewnętrznej oraz wiaderek do zabawy w wodzie i poza nią.

Ciekawą zmianą jest kolekcja dedykowana samego Aquapark Fala - dostępne są różnorodne, designerskie wzory koszulek, toreb oraz innych gadżetów, które urozmaicą garderoby, a także będą przydatne podczas wizyty na basenie, jak wodoodporne etui do telefonu czy worko-plecaki.

Najbardziej spokojnym kącikiem sklepu jest strefa wellness - pełna akcesoriów do sauny, rękawic i ręczników do hammamu czy pięknie pachnących kosmetyków wegańskich, które dopełnią relaksacyjną wizytę w saunach i basenach Aquaparku Fala.

Dla turystów i miłośników Łodzi przewidziana jest strefa pamiątek z Łodzi, gdzie każdy będzie mógł znaleźć swój wymarzony suwenir - pluszowego Misia Uszatka, album ze zdjęciami, książkę tematyczną, kubek, herbatę, torbę, czy magnes.

ZOBACZ TAKŻE