Aquapark Fala znów docenia prymusów! Pokaż świadectwo z czerwonym paskiem i odbierz zniżkę!

W dniu zakończenia roku szkolnego najlepsi uczniowie i uczennice będą mieli dodatkowe powody do świętowania – Aquapark Fala nagrodzi ich za wysokie wyniki w nauce tańszymi biletami na basen. Jak skorzystać z promocji?

Aquapark Fala docenia uczniów ze świadectwem z czerwonym paskiem
Aquapark Fala znów docenia prymusów! Pokaż świadectwo z czerwonym paskiem i odbierz zniżkę!

W tym roku wakacje zaczynają się już 21 czerwca. Ostatniego dnia szkoły emocji na pewno nie zabraknie, ale zanim wszyscy uczniowie rozjadą się po Polsce, Aquapark Fala będzie miał niespodziankę dla tych najlepszych. Wystarczy pochwalić się świadectwem z czerwonym paskiem albo nagrodą na zakończenie roku, żeby skorzystać ze Strefy Basenowej za 5 lub 10 zł.

– To już nasza coroczna tradycja, że wyróżniamy uczniów, którzy przez wiele miesięcy ciężko pracowali na swój sukces – wyjaśnia Krzysztof Babij, prezes Aquaparku Fala. – Oferujemy im bilety na basen w symbolicznych cenach oraz atrakcje towarzyszące, żeby zapamiętali ten wyjątkowy dla nich dzień jak najlepiej. Zasłużyli na to!

Koniec roku szkolnego w Aquaparku Fala

W Dzień Prymusa w Aquaparku Fala każda osoba, która pokaże przy kasie Aquaparku świadectwo z czerwonym paskiem (lub nagrodę rzeczową w przypadku uczniów klas 1–3) razem z ważną legitymacją szkolną będzie mogła skorzystać z promocyjnych cen. Bilet za 5 zł uprawnia do wejścia na jedną godzinę, a bilet za 10 zł – na dwie. Dodatkowo kilka razy dziennie Fala będzie rozdawać lody dzieciakom śmigającym do wody ze zjeżdżalni trójtorowej.

Dzień Prymusa na Fali będzie trwał przez cały piątek, 21 czerwca od godz. 9:00 do 22:00. Promocja dotyczy zarówno uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Bilet w cenie specjalnej można kupić tylko raz.

ZOBACZ TAKŻE