See Bloggers 2024 Łódź. Gośćmi Roxie Węgiel, Chodakowska, Pazura i inni [SZCZEGÓŁY]

Ewa Chodakowska, Roxie Wegiel, Karolina Gilon, Cezary Pazura, Lara Gessler, Joanna Przetakiewicz i Kasia Sokołowska - to tylko część prelegentów, którzy pojawią się na największym w Polsce festiwalu Twórców Internetowych „See Bloggers 2024” w Łodzi.

plakat
See Bloggers 2024 Łódź, mat. pras.
4 zdjęcia
plakat
plakat
plakat
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Festiwal See Bloggers to miejsce spotkań z wieloma kreatywnymi warsztatami, panelami dyskusyjnymi, prelekcjami w strefie edukacyjnej czy przestrzeni otwartych w kreatywny sposób. Nigdzie indziej nie ma tak bezpośredniego kontaktu widzów i twórców w jednym miejscu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w Łodzi. Partnerem wydarzenia jest Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Miasto Łódź.

Co roku podczas festiwalu przyznawane są prestiżowe nagrody #Hasztagi Roku dla Twórców Internetowych wyróżniających się swoją działalnością, kreatywnością i aktywnością. Jubileuszowa Gala odbędzie się 15 czerwca w Łodzi. W zeszłym roku statuetki otrzymali m.in. Magda Gessler, Architekt Porządku, Martyna Wojciechowska, Joanna Jędrzejczyk czy Cezary Pazura.

ZOBACZ TAKŻE