Miejskie lokale dla biznesu w Łodzi na wynajem. Ostatnie dni na zgłoszenia [SZCZEGÓŁY]

Niemal 100 lokali można wynająć od miasta po atrakcyjnych stawkach i otworzyć w nich swój wymarzony biznes. Czasu na zgłoszenia zostało już niewiele. Warto odwiedzić stronę Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi, żeby dowiedzieć się więcej.

Lokal
Miejskie lokale dla biznesu w Łodzi na wynajem

Oferty na wynajem miejskich lokali użytkowych na terenie Łodzi można składać do 14 czerwca. Licytacja odbędzie się 3 dni później w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104).

Lokale użytkowe, które można wylicytować w tej edycji znajdują się w Hali Górniak (7), na Bałutach (12), Górnej (15), Polesiu (29), Śródmieściu (21) oraz na Widzewie (13). 18 z 97 lokali znajduje się w rewitalizowanych budynkach. Wszystkie informacje, łącznie z opisem miejsc, zapewnia strona ZLM.

W ubiegłym tygodniu zakończyła się faza zgłoszeń na lokale dla działalności w obszarach kultury i sztuki. Tutaj licytacja odbędzie się 1 lipca w Sali Konferencyjnej Zarządu Lokali Miejskich przy al. Kościuszki 47. Wszystkie szczegóły na stronie tej jednostki UMŁ: https://zlm.lodz.pl/

ZOBACZ TAKŻE