ŁKS Łódź przed ostatnim meczem w Ekstraklasie. Zagra ze Stalą Mielec, a bilety kosztują jedynie 1 zł!

To by było na tyle. Przynajmniej na jeden sezon. Przed Łódzkim Klubem Sportowym ostatni mecz w Ekstraklasie. Po ostatnich wstydliwych występach piłkarze mają szansę dać kibicom trochę radości.

ŁKS Łódź przed ostatnim meczem w Ekstraklasie
ŁKS Łódź przed ostatnim meczem w Ekstraklasie. Zagra ze Stalą Mielec, a bilety kosztują jedynie 1 zł!

Hiobowy jest los fana ŁKS Łódź. Drugi raz z rzędu Rycerze Wiosny od razu po awansie zaliczają bolesny spadek. Zawsze jest dużo słów o wyciąganiu wniosków i zmianach, a koniec jest ten sam. Już teraz wiadomo, że przy al. Unii Lubelskiej będzie kolejna rewolucja. Wielu zawodników jest już spakowanych i czeka na wakacje. Mecz ze Stalą Mielec będzie dla nich ostatnim w barwach ŁKS Łódź. Już tylko od nich zależy, czy będą człapać w urlopowym tempie, czy dadzą z siebie wszystko dla kibiców, którzy byli z nimi na dobre i na złe. 

Czy w związku z tym trener Marcin Matysiak będzie eksperymentował ze składem? Czy młodzi zawodnicy będą mogli liczyć na więcej minut w ostatnim meczu? Niewiele na to wskazuje. Podczas spotkania z Zagłębiem Lubin jedyną większą zmianą był powrót Tutyskinasa do pierwszego składu. 

Spokój w Mielcu

Stal od dawna ma już zapewniony ligowy byt. Stworzenie prawdziwej twierdzy z własnego stadionu sprawiło, że drużyna Kamila Kieresia nie musi się na nikogo oglądać. Kiedyś na duży bałagan w klubie mówiło się prześmiewczo „organizacyjnie Stal Mielec”. Dzisiaj przynajmniej połowa drużyn w Ekstraklasie chciałaby być poukładana tak jak ekipa z Podkarpacia. ŁKS swój ostatni taniec ze Stalą rozpocznie w sobotę (25 maja) o godz. 17:30 na stadionie im. Władysława Króla w Łodzi. Bilety na to spotkanie kosztują zaledwie 1 zł.

ZOBACZ TAKŻE