Łódź Summer Festival 2024. Smolasty kolejną gwiazdą imprezy!

Łódź Summer Festival ogłosił właśnie kolejną muzyczną gwiazdę. Do line-upu imprezy dołączył Smolasty!

młody chłopak
Łódź Summer Festival 2024. Smolasty kolejną gwiazdą imprezy!

Smolasty  tworzy muzykę z pogranicza rapu, popu i R&B. W 2015 roku wyprodukował podkłady na kultowy już album Kaza Bałagane pt. „Lot022”. Swój pierwszy pełnoprawny album „Fake Love” wydał w 2018 roku we współpracy z Warner Music. Za krążek otrzymał Złotą Płytę. Dwa lata później wypuścił kolejną płytę pt. „Pełnia”, a w 2021 otrzymaliśmy album „Ghetto Playboy”.

Współpracował z wykonawcami, takimi jak: Kaz Bałagane, Otsochodzi, Białas, MIYO, Ewa Farna, Malik Montana, ReTo, Chada, PlanBe, Young Multi, Mr. Polska, Oliwka Brazil czy Young Leosia.

Podczas pierwszej edycji Łódź Summer Festival łodzianie i goście z całej Polski przez trzy dni bawili się na koncertach największych gwiazd muzyki – wystąpili m.in. Franz Ferdinand i Tom Odell. W tym roku w Łodzi będzie co najmniej tak samo głośno! Poznaliśmy już pierwszego headlinera imprezy – Placebo, gwiazdy alternatywnego rocka z Wielkiej Brytanii. Oprócz tego w Łodzi wystąpią także Beata i Bajm, PRO8L3M, Milky Chance, Błażej Król i GOD, Krzysztof Zalewski i Kukon.

ZOBACZ TAKŻE