Loteria Podatkowa w Łodzi 2023. Złóż PIT i wygraj nagrody! [SZCZEGÓŁY]

Rusza czwarta edycja Loterii Podatkowej w Łodzi. Aby wziąć w niej udział wystarczy rozliczyć PIT za 2022 rok, wskazując Łódź jako miejsce zamieszkania i zgłosić się do udziału w loterii. Łączna pula nagród to prawie 150 tysięcy złotych!

Loteria Podatkowa w Łodzi 2023. Złóż PIT i wygraj nagrody!
Loteria Podatkowa w Łodzi 2023. Złóż PIT i wygraj nagrody!

Co tydzień zostanie rozlosowana nagroda w wysokości 1 tys. złotych, zaś co miesiąc nagroda w wysokości 10 tys. złotych. W wielkim finale, który zaplanowano w połowie maja, główną wygraną będzie 100 tys. złotych. Wtedy również zostaną przyznane nagrody specjalne. Dla nowych podatników i z okazji 600. Urodzin Łodzi po 10 tys. złotych. W losowaniu nagrody „urodzinowej” wezmą udział wszystkie losy zarejestrowane w tegorocznej edycji loterii.

Jak wziąć udział w Loterii Podatkowej?

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 kwietnia do 5 maja, a więc do końca tegorocznego okresu rozliczeniowego. Prawidłowe zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza online dostępnego na stronie: www.lodz.pl/loteria. Istnieje również możliwość wypełnienia dokumentów w formie papierowej i wrzucenie ich do urny wystawionej w Łódzkim Centrum Kontaktu z Mieszkańcami (Łódź, ul. Piotrkowska 110) w godzinach pracy Urzędu Miasta Łodzi.

Dzięki decyzji łodzian o rozliczeniu podatku w Łodzi miasto zyskuje dodatkowe wpływy do budżetu, a tym samym zwiększa swoje możliwości w rozbudowie infrastruktury, a także poprawie jakości życia mieszkańców oraz osób pracujących w mieście.

ZOBACZ TAKŻE