Lutomierska, Klonowa i Hipoteczna. Ruszają remonty ważnych ulic na Bałutach [MAPA]

W poniedziałek (26 lutego) rozpocznie się przebudowa trzech ważnych ulic na Bałutach. Lutomierska, Klonowa i Hipoteczna zyskają nową nawierzchnię, chodniki, drogę rowerową i zieleń. Remont oznacza jednak zmiany w organizacji ruchu dla kierowców i pasażerów MPK Łódź.

Lutomierska, Klonowa i Hipoteczna - organizacja ruchu na czas remontu
Lutomierska, Klonowa i Hipoteczna - organizacja ruchu na czas remontu

W związku z remontem w poniedziałek (26 lutego) na ul. Lutomierskiej, Klonowej i Hipotecznej wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Podczas prac ul. Lutomierska będzie jednokierunkowa od ul. Klonowej w stronę al. Włókniarzy,  a ul. Klonowa - w stronę ul. Limanowskiego. Ponadto ul. Hipoteczna będzie zamknięta dla ruchu pomiędzy ul. Pojezierską a ul. Srebrną. Możliwe będą tylko wjazdy docelowe od ul. Pojezierskiej w stronę ul. Limanowskiego. Objazdem kursować będą autobusy linii 87, 96, 99 i N1. Prace na wszystkich trzech ulicach mają się zakończyć w wakacje.

Zmiany tras MPK Łódź

Linia 87AB: ŻUBARDŹ - Żubardzka, Inowrocławska, Lutomierska, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, .... - DOŁY SMUTNA / TELEFONICZNA ZAJEZDNIA. Zmiana wyłącznie w podanym kierunku.

Linia 96: TEOFILÓW ROJNA - ..., Lutomierska, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, Kutrzeby, Lutomierska, Zachodnia ... - JANÓW. Zmiana wyłącznie w podanym kierunku.

Linia 99: RETKINIA - ..., Klonowa, Lutomierska, Włókniarzy, Pojezierska, Kalinowa, ... - RADOGOSZCZ ZACHÓD

RADOGOSZCZ ZACHÓD, ... - Kalinowa, Pojezierska, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, .... - RETKINIA

Linia N1AB: JANÓW - ..., Lutomierska, Wielkopolska, ... - TEOFILÓW ROJNA / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI TARGOWY RYNEK

TEOFILÓW ROJNA / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI TARGOWY RYNEK - ...,Włókniarzy, Limanowskiego, Zachodnia, ... - JANÓW

ZOBACZ TAKŻE