Manufaktura. Kubański karnawał w restauracji Manuarte. Startują imprezy tematyczne

Przed nami karnawał – gorący czas imprez i wydarzeń towarzyskich. Ten sezon w Manufakturze będzie wyjątkowy, a to za sprawą latynoskiej muzyki i energetycznej zabawy w Manuarte.

Manufaktura. Kubański karnawał w restauracji Manuarte. Startują imprezy tematyczne
4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Manuarte to wyjątkowe miejsce na rynku Manufaktury, które można uznać za swoiste centrum kultury karaibskiej. W zabytkowym budynku dawnej elektrowni znajdują się cocktail-bar i restauracja utrzymane w prawdziwie latynoamerykańskim stylu, który podkreśla muzyka i imponujący wystrój. Odwiedzając Manuarte, goście mogą od razu poczuć się jak w tętniącej życiem Hawanie. Pastelowe stropy, drewniane meble w kolonialnym stylu, drinki na bazie rumu i tequili, aromatyczna kawa i pyszne jedzenie tworzą prawdziwą magię tego miejsca. Lokal działa na rynku Manufaktury od końca września i cieszy się nieustającym zainteresowaniem. 

Kubańskie fiesty w Manuarte

Manuarte, chcąc oddać wyjątkowy klimat latynoskich lokali, zaprasza na kubańskie fiesty, czyli zabawy taneczne w rytmie najlepszych przebojów. Fiesty organizowane są w każdy piątek i sobotę o godz. 21:00.  

– Podczas fiest goście mogą poczuć niesamowitą energię prosto z Kuby, dzięki wspaniałej, latynoskiej muzyce oraz zabawom, do których porywają nasi animatorzy. Każdy kto myśli, że nie umie tańczyć, po udziale w fieście bardzo szybko zmieni zdanie i przekona się, że był w błędzie – przekonuje Maksymilian Wasiak-Tran, manager Manuarte.

ZOBACZ TAKŻE