Masz bilet z Ligi Światowej 2009? Pokaż zdjęcie i zgarnij wejściówkę na mecze Ligi Narodów! [KONKURS]

Jesteś wiernym fanem siatkówki i masz bilety z łódzkich meczów Ligi Światowej z 2009 roku? Uczcij 15-lecie Atlas Areny i zgarnij wejściówki na tegoroczną Ligę Narodów.

Trybuny Atlas Areny podczas meczu siatkówki
Atlas Arena

Tak jak zostało zapowiedziane na konferencji prasowej z okazji ogłoszenia finałów VNL w Łodzi, redakcja “ŁÓDŹ.pl” przygotowała specjalny konkurs dla największych fanów siatkówki. Dokładnie 15 lat temu spotkaniem Polska – Brazylia została otwarta Atlas Arena. Jeżeli masz bilet z tego meczu – pochwal się nim na Facebooku, a my podarujemy Ci aktualną wejściówkę na starcia Biało-Czerwonych w Lidze Narodów.

Co musisz zrobić, żeby ją zdobyć? Wstaw zdjęcie biletu z tamtego pamiętnego meczu pod postem, który pojawi się na facebookowym profilu “ŁÓDŹ.pl” w czwartek (13 czerwca) ok. godz. 12:00. Wygrywa pierwsze 15 osób. Wejściówki na tegoroczne finały VNL wydamy po okazaniu oryginalnego biletu z meczu Polska – Brazylia z 2009 r.  Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 17 czerwca do godz. 12:00. Nagrody będzie można odebrać osobiście w siedzibie redakcji “ŁÓDŹ.pl” przy ul. Tuwima 46 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–16:00.

ZOBACZ TAKŻE