Gala KSW 96 w Sport Arenie w Łodzi. Wystąpi m.in. łodzianin Bartłomiej Kopera

Już 20 lipca największa organizacja MMA w Polsce powróci do Łodzi! KSW 96 odbędzie się w Sport Arenie. W walce wieczoru zobaczymy Damiana Janikowskiego i Pawła Pawlaka. Łódzką publiczność jednak bardziej elektryzuje pojedynek Bartłomieja „Małpy” Kopery z Dawidem Śmiełowskim.

Bartłomiej Kopera - zawodnik KSW
Łodzianin Bartłomiej Kopera wystąpi na gali KSW 96 w Łodzi
5 zdjęć
Bartłomiej Kopera - zawodnik KSW
Bartłomiej Kopera - zawodnik KSW
Bartłomiej Kopera - zawodnik KSW
Bartłomiej Kopera - zawodnik KSW
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Bartłomiej Kopera powraca do organizacji KSW, w której w latach 2018–2021 stoczył cztery pojedynki. Walki w okrągłej klatce nie poszły wówczas po myśli łódzkiego zawodnika, jednak ten odbił się po przegranych i od 2022 r. triumfalnie kroczy przez świat MMA. Popularny „Małpa” jest dziś na fali czterech wygranych z rzędu, które zdobył, walcząc na galach Strife i Babilon MMA. Kopera ma za sobą 20 zawodowych pojedynków, z których 13 wygrał. Osiem razy kończył rywali przed czasem. Wszystkie te zwycięstwa zdobył przez poddania.

Bardzo groźny „Królik”

Dawid Śmiełowski przez wiele lat pozostawał niepokonany w zawodowej karierze i wszystkie starcia wygrywał przed czasem. „Królik”, który słynie z efektownego stylu walki, w ostatnim pojedynku musiał jednak uznać wyższość Lom-Aliego Eskieva. Przed tą konfrontacją Dawid był na niesamowitej fali dziesięciu wygranych z rzędu, z których pięć zanotował już w pierwszej rundzie. Debiutując w KSW Dawid znokautował Filipa Pejicia, a w drugiej walce posłał na deski Patryka Kaczmarczyka. Pierwszy bój Śmiełowskiego został wybrany najlepszą walką wieczoru, a w drugim Dawid zdobył bonus za najlepszy nokaut. Gala KSW 96 odbędzie się w sobotę (20 lipca) w łódzkiej Sport Arenie. 

ZOBACZ TAKŻE