MCM Górna ze stomatologią, ginekologią i fizjoterapią. Badania i zabiegi bez opuszczania dzielnicy

W ostatnich latach wszystkie przychodnie MCM Górna przeszły gruntowną modernizację, dzięki czemu mieszkańcy mogą wykonać wszystkie potrzebne badania nie opuszczając dzielnicy.

MCM Górna ze stomatologią, ginekologią i fizjoterapią
MCM Górna ze stomatologią, ginekologią i fizjoterapią. Badania i zabiegi bez opuszczania dzielnicy

Pacjenci, którzy walczą o odzyskanie sprawności fizycznej mogą udać się na zabiegi fizjoterapeutyczne, które wykonywane są w placówce przy ul. Tatrzańskiej 109, Felińskiego 7, Cieszkowskiego 6 oraz Odrzańskiej 29. By zażegnać ból specjaliści wykonują zabiegi z zakresu kinezyterapii, masażu, elektrolecznictwa i światłolecznictwa. Leczą również z wykorzystaniem pola elektromagnetycznego, hydroterapii i laseroterapii.

Zabiegi stomatologiczne w MCM Górna

Mieszkańcy południowej części miasta mogą skorzystać z usług stomatologicznych, które są świadczone w przychodni przy ul. Tatrzańskiej 109. Przy bólu zęba pomoc zostanie udzielona tego samego dnia, w którym chory pojawi się w placówce. Jeśli pacjent wymaga interwencji lekarza – dentyści nieodpłatnie usuną próchnicę oraz wypełnią ubytek. Jeżeli będzie to konieczne wykonają zabieg wyrwania zniszczonego zęba.

Wizyty u ginekologa

W placówkach MCM Górna można skorzystać z porady lekarza ginekologa, a jeśli zajdzie potrzebna, specjaliści wykonają zabieg. Przychodnie są zmodernizowane i przystosowane do przyjmowania pacjentek z niepełnosprawnościami.

Każda z sześciu przychodni MCM Górna świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

ZOBACZ TAKŻE