Mecz Polska - Niemcy w Łodzi. Eliminacje Mistrzostw Europy na stadionie ŁKS

Polska kontra Niemcy na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Nowoczesny obiekt przy al. Unii zadebiutuje w międzynarodowych rozgrywkach piłkarskich.

Łódź.pl
Trening reprezentacji Polski U21
6 zdjęć
Łódź.pl
fot. Łódź.pl
Łódź.pl
Łódź.pl
Łódź.pl
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

We wtorek, 7 czerwca o godzinie 18:00 litewski sędzia Manfredas Lukjancukas rozpocznie pierwszy międzynarodowy mecz piłkarski na nowym stadionie przy al. Unii. Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 zagra z Niemcami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w 2023 roku w Rumunii i Gruzji. Jeśli Polacy wygrają, zapewnią sobie udział w barażowych spotkaniach do europejskiego czempionatu.

Wciąż można kupować bilety na to spotkanie, ale już możemy spodziewać się wysokiej frekwencji. Do tej pory sprzedano bowiem ponad 10 tysięcy wejściówek. Pojemność stadionu miejskiego im. Władysława Króla liczy ponad 18 tysięcy miejsc.

Bilety są dostępne za pośrednictwem portalu <link http://www.laczynaspilka.pl/>www.laczynaspilka.pl</link> oraz w kasach Atlas Areny. Jutro, w dniu meczu od godziny 12 będzie można je kupić również w kasach stadionowych. Otwarte będą dwa stanowiska. Ceny wejściówek to 20 zł (I kategoria), 15 zł (II kategoria oraz NPSP) i 7 zł (ulgowe, do 15 roku życia).

Mecz Polaków z Niemcami to początek międzynarodowych rozgrywek na stadionie im. Władysława Króla. Kilka dni później wystąpi na nich seniorska reprezentacja Ukrainy, która w ramach Ligi Narodów zagra z Armenią (11 czerwca, godz. 15) i Irlandią (14 czerwca, godz. 20:45).

Bilety na to spotkanie są dostępne w cenie 60 zł i 40 zł. Również można je nabywać za pośrednictwem portalu <link http://www.laczynaspilka.pl/>www.laczynaspilka.pl</link> oraz w kasach Atlas Areny. Do dnia ostatniego meczu będą również otwarte kasy stadionowe.

 

ZOBACZ TAKŻE