Melanie Martinez wystąpi w Atlas Arenie! Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów [SZCZEGÓŁY]

Do Łodzi zawita kolejna gwiazda światowego formatu. Melanie Martinez wystąpi w Atlas Arenie już 15 października.

Melanie Martinez wystąpi w Atlas Arenie
Melanie Martinez wystąpi w Atlas Arenie!

Melanie Martinez, multiplatynowa alt-popowa artystka, ogłosiła długo wyczekiwaną trasę koncertową The Trilogy Tour, która rozpocznie się 18 września w Dublinie w irlandzkiej 3Arena, a następnie odwiedzi Wielką Brytanię, Belgię, Holandię, Francję, Hiszpanię, Niemcy, Polskę, Czechy i Włochy i potrwa do połowy października. Jako support na wybranych koncertach wystąpią Men I Trust oraz Elita.

The Trilogy Tour pokaże ewolucję alter ego Martinez „Cry Baby" na żywo, uwzględniając hity z jej wszystkich trzech przełomowych albumów „Cry Baby”, „K-12” i „Portals”, które do tej pory zdobyły łącznie ponad 14 miliardów streamów na całym świecie.

Fani mogą już teraz odwiedzić stronę thetrilogytour.com, aby zarejestrować się do przedsprzedaży, która rozpocznie się w poniedziałek, 25 marca o 10 rano czasu lokalnego, a ogólna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 28 marca. Szczegółowe informacje i bilety można znaleźć na stronie WWW.THETRILOGYTOUR.COM. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w środę, 27 marca o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek. 28 marca, na LiveNation.pl o godz. 10:00.

ZOBACZ TAKŻE