Mikołajki w Orientarium Zoo Łódź. Wieczór z rekinami i inne atrakcje [PROGRAM]

Relaks wśród rekinów w strefie oceanicznej, poczęstunek i wieczorne zwiedzanie nowoczesnego obiektu wraz z niedostępnymi na co dzień zapleczami hodowlanymi – takie atrakcje z okazji Mikołajek przygotowało Orientarium Zoo Łódź.

Orientarium Zoo Łódź - rekiny
Wieczór z rekinami to pomysł Orientarium Zoo Łódź na Mikołajki
7 zdjęć
Orientarium Zoo Łódź - rekiny
Orientarium Zoo Łódź - rekiny
Orientarium Zoo Łódź - rekiny
Orientarium Zoo Łódź - rekiny
Orientarium Zoo Łódź - rekiny
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Jak śpi słoń? Jak tworzy się rafa koralowa? Co jedzą rekiny? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas mikołajkowego wieczoru organizowanego w Orientarium Zoo Łódź. Uczestnicy imprezy mogą liczyć na wiele wyjątkowych atrakcji, w tym m.in.: pokazową kąpiel słoni indyjskich połączona z karmieniem oraz zwiedzanie niedostępnych na co dzień zapleczy, w tym sypialni słoni oraz żłobka koralowców. Dla odważnych przewidziane jest zejście do tajemniczego, niedostępnego na co dzień pietra na poziomie -1.

Program Mikołajek w Orientarium Zoo Łódź

Koszt udziału w Mikołajkach w Orientarium Zoo Łódź wynosi 180 zł od osoby. Uczestnikom do lat 18 musi towarzyszyć osoba pełnoletnia (udział płatny). Bilety można kupić w Biurze Obsługi Klienta w godzinach 9:00 – 17:00, a także na stronie internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona.

  • 15:45 – powitanie w foyer pawilonu wejściowego
  • 16:00 – kąpiel słoni
  • 16:15-17:15 – zwiedzanie Orientarium Zoo Łódź
  • 17:15-17:40 – drink powitalny
  • 17:45-19:00 – wizyty na zapleczach
  • 19:00-20:00 – relaks przy szybie rekinów wraz z poczęstunkiem

ZOBACZ TAKŻE